Thuisweekend & Taken

 

15-01-2023

Thuis Uit Tijd Tafel Scheidsrechter Zaalbeheer
Achilles’71 XU10-1 E.L.B.C. XU10-1 10:00 Ouders Hannah Peter
Achilles’71 XU14-1 High Five XU14-3 10:00 Ouders
Remco R / Clinton
Achilles’71 MU16-1 EBBC MU16-1 10:00 Egidija / Ariel Yvonne / Hans
Achilles’71 HS4 Dunatos HS1 12:00 Jurgen / Job Sw JP / Diogo Peter
Achilles’71 DS1 Crusaders DS1 12:00 Yorick / Alexey Marin / Daan H
Achilles’71 HS5 Pendragon HS4 14:00 Ryan / Hasan Maikel / Bart Tanja
Achilles’71 HS2 Vlijmscherp HS1 14:00 Ruud / Jacob / Daan B Bond
Achilles’71 HS1 The Black Eagles HS2 16:00 Tanja / Arben / Aryan Bond Tanja

22-01-2023

Thuis Uit Tijd Tafel Scheidsrechter Zaalbeheer
Achilles’71 XU10-1 Barons XU10-1 10:00 Ouders Jochem / Christiaan Peter
Achilles’71 XU12-1 Blauw-Wit XU12-1 10:00 Ouders Thomas / Tristan
Achilles’71 VU14-1 The Black Eagles VU14-1 10:00 Ouders
Daan vdB / Benjamin
Achilles’71 XU14-1 JRC XU14-2 12:00 Ouders Steven / Mustafa D Yvonne
Achilles’71 MU16-1 BC Bladel MU16-1 12:00 Pim / Alex S Joshua / Thijs
Achilles’71 HS6 Springfield’75 HS1 14:00 Gustavo / Peter ? / ? Tanja
Achilles’71 HS3 E.B.C.G. HS1 14:00 Tanja / Joel / Jochem
Remco vR / Job St

12-02-2023

Thuis Uit Tijd Tafel Scheidsrechter Zaalbeheer
Achilles’71 VU14-1 Eastwood Tigers VU14-1 10:00 Ouders Cansu / Seray Stacho
Achilles’71 XU14-2 Vido XU14-1 10:00 Ouders Job Sw / Vit
Achilles’71 MU18-1 Tracks Parkstad MU18-1 10:00 Hannah / Loucas
Ciaran / Mustafa O
Achilles’71 DS1 Tantalus DS2 12:00 Nick vdV / Michiel Kaan / Bob Stacho
Achilles’71 HS2 Barons HS2 12:00 Rob / Lars / Kai Bond
Achilles’71 HS3 Yellow Sox Hs1 14:00 Lasse / Brennen / Clinton Bond Stacho
Achilles’71 HS5 Tantalus HS4 14:00 Hans / Kedane Ruud / Martin
Achilles’71 HS4 Tantalus HS3 16:00 Yoshi / Ren Bond Stacho
Achilles’71 HS6 BAL HS3 16:00 Robert / Nick vdA Alex C / Laurens

12-03-2023

Thuis Uit Tijd Tafel Scheidsrechter Zaalbeheer
Achilles’71 XU10-2 Springfield XU10-2 10:00 Ouders Pai Peter
Achilles’71 XU12-2 Jumpers’76 XU12-1 10:00 Ouders Remco R
Achilles’71 MU18-1 The Black Eagles MU18-2 10:00 Daan B / Lasse Jacob / Brennen
Achilles’71 HS4 Tenderfeet HS1 12:00 Oleksandr / Sezer Bond Stacho
Achilles’71 HS2 B.V. Batouwe HS3 12:00 Kees / Joost / Luuk R Bond
Achilles’71 HS6 Crusaders HS1 14:00 Daan H / Aryan Wouter / Arben Stacho
Achilles’71 HS3 Jumping Giants HS1 14:00 Tim / Jurgen / Job Sw Bond
Achilles’71 HS1 JRC HS1 16:00 Tanja / Thijs / Joshua Bond Tanja